خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

بیوگرافی شایان مرعشی پور مجری شبکه من و تو

  شایان مرعشی پور متولد 11 دی 1361-1 ژانویه 1983 در خانواده ای متوسط و از سادات معروف  درخرمشهر به دنیا آمد و نام حقیقی او سید محمد علی مرعشی می باشد .

  پدر وی سید جاوید مرعشی برادر هنرمند معروف سید جمشید مرعشی پور میباشد؛وی علی رغم نصیحتهای پدرانه و تاکید فراوان مبنی بر اینکه راه اشتباهی را انتخاب کرده است خانه پدری و خانواده اش  را رها  کرد؛ راهی اهواز و در خانه های مجردی با افراد لا ابالی هم خانه شد.

  او از  دوران ابتدایی بنا به روایت خود در کتاب خاطراتش تصویر مطلوبی ندارد  و در قسمتی  ازیادداشت هایش چنین می آورد: تا سالها بعد از دوران ابتدایی کابوس وحشتناکی داشتم زیرا در دوران تحصیلات ابتدایی به من تعرض شد و در راه بازگشت به خانه بود که در یک مغازه تریا بستنی سه نفر بمن تجاوز کردند.

   

   

  وی که بعد از اتفاقات سال 88 با توجه به فعالیتهایی که بر علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده بود مورد تعقیب مامورین امنیتی قرار گرفته و متواری شده بود که از طریق مرز زمینی به ترکیه فرار کرد و با واسطه هایی که در ترکیه داشت راهی انگلستان شد.

  شایان در انگلستان چند سالی را به سختی میگذراند اما در پارتی هایی که مجریان و عوامل  تلویزیون من و  تو راه اندازی می کردند شرکت کرده و با هماهنگی  سینا تهرانی رفیق دوران نوجوانی و از عوامل این تلویزیون وارد  من و تو میشود و برنامه رسمی خود را با مجری گری در برنامه من و تو پلاس شروع  می کند.

  شایان مرعشی پور بنا به دستور (کیوان عباسی) مدیر تلویزیون من و تو و قانون مصوب در شبکه مبنی بر اینکه عوامل و مجریان تلویزیون همگی باید مجرد باشند ، هنوز مجرد می باشد و تمایل زیادی به همجنس گرایی دارد و در تمامی راهپیمائیها و کمپینهای دفاع از حقوق همجنس بازان شرکت کرده و به طور علنی از همجنس گرایان حمایت خود را اعلام نموده است.

  او در بخشی از خاطرات خود آورده که تا سه ماه با یک پسر دو رگه آرژانتینی انگلیسی هم خانه بودم ورابطه جنسی داشتیم.

  وی تاکید دارد که از همان آغاز دوران نوجوانی حس بدی نسبت به مسائل دینی و اعتقادی و اسلام داشتم به حدی که حتی تنفر خود را از آرم پرچم جمهوری اسلامی ابراز میکند و علاقه شدیدی به خواننده هتاک به اهل بیت (شاهین نجفی )دارد و در مورد او چنین میگوید:

  "این آدم(شاهین نجفی) مسیر زندگی منو عوض کرده "

  شایان خود را از پیروان و مریدان واقعی شاهین نجفی میداند و تمامی اعتقادات خود را از این شخص کسب میکند و حتی او را خدای خود خوانده است.

   


  این مطلب تا کنون 116 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مرعشی ,خانه ,تلویزیون ,کرده ,دوران ,شایان ,دوران نوجوانی ,شرکت کرده ,جمهوری اسلامی ,شایان مرعشی ,
  بیوگرافی شایان مرعشی پور مجری شبکه من و تو

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر